Уважаемые продавцы и пользователи площадки! Официальное зеркало площадки 2KRN.AI K2TOR.AI. C уважением Администрация

Гидра 2

Официальные зеркала KRAKEN

Гидра 2
Компания ООО kraken ГИДРА-2, адрес: г. Москва, шоссе Волоколамское, д. 73 зарегистрирована 29.12.2002. Организации присвоены ИНН 7733099681, ОГРН 1027739922429, КПП сайт 773301001. Всего зарегистрировано 21 вид деятельности по ОКВЭД. Связи с другими компаниями отсутствуют.
Количество совладельцев (по официальный данным ЕГРЮЛ): 1, генеральный директор - Паркина Ирина Сергеевна. Размер уставного капитала 8 400₽.
Компания ООО ГИДРА-2 не принимала участие в тендерах. В отношении компании нет исполнительных производств. ООО ГИДРА-2 не участвовало в арбитражных делах.
Реквизиты ООО ГИДРА-2, юридический адрес, официальный сайт и выписка ЕГРЮЛ, а также 1 существенное событие доступны в системе СПАРК (демо-доступ бесплатно).

Гидра 2 - Ссылка на kraken через тор in.krmp.cc

Оригінальна італійська мастило omg-2 проводиться для компанії Merloni (Ariston Indesit) компанією Anderol. Має відмінні вологовідштовхувальні властивості і широкий температурний діапазон застосування (від -28 до 190 °C). Ми рекомендуємо використовувати саме цю мастило при заміні сальника вашої пральної машини, так як omg-2 має хімічно нейтральний склад по відношенню до матеріалу сальника. При використанні не оригінальною мастила її компоненти можуть змінять фізичні властивості гуми сальника, що приводить до затвердіння або розм'якшення матеріалу і втрати захисних властивостей.В упаковці 100 грам. Також ви можете придбати цю мастило порційно в одноразовому шприці, на 2 порції.  
Гидра 2
Характеристики та описКраїна виробникІталіяВид запчастиниМастило для сальниківОригінальна італійська мастило omg-2 проводиться для компанії Merloni (Ariston Indesit) компанією Anderol. Має відмінні вологовідштовхувальні властивості і широкий температурний діапазон застосування (від -28 до 190 °C). Ми рекомендуємо використовувати саме цю мастило при заміні сальника вашої пральної машини, так як omg-2 має хімічно нейтральний склад по відношенню до матеріалу сальника. При використанні не оригінальною мастила її компоненти можуть змінять фізичні властивості гуми сальника, що приводить до затвердіння або розм'якшення матеріалу і втрати захисних властивостей.В упаковці 100 грам. Також ви можете придбати цю мастило порційно в одноразовому шприці, на 2 порції.  Працює під час війниБув online: Сьогоднім. Кривий Ріг, на Prom.ua 9 роківВідгуки про продавцяТут доставляютьДоставкаОплата і гарантіїУ нас купуютьТОП тегиПокупцямПродавцямПро насПартнери
Бета-тест© prom.ua, 2008-2022Наскільки вам
зручно на промі?